• BIST 90.529
  • Altın 213,843
  • Dolar 5,3738
  • Euro 6,0725
  • Ankara 2 °C
  • İstanbul 10 °C
  • İzmir 14 °C
  • Giresun 10 °C
  • ŞEBİNKARAHİSARLILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİN’DEN TERÖR OLAYLARINA KARŞI ÇOK SERT AÇIKLAMA
  • ORDU-GİRESUN HAVALİMANI TURİZMİ CANLANDIRDI
  • ALİ KARANCI YAZDI ‘’YAPBOZ DEĞİL, PLANLI PROJELİ’’
  • RAMAZAN’DA GÖNÜLLERE UZANACAK SICACIK EL ŞEBİNKARAHİSARLILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ’NDEN
  • AK PARTİ GİRESUN’DA SEÇİM SONUÇLARINA İTİRAZ ETTİ

Feshane Giresun Günleri Start verdi

Feshane Giresun Günleri Start verdi
Feshane Giresun Günleri Start verdi

İstanbul Eyüp Feshane'de düzenlenen Giresun günleri Programı belli oldu. Tüm Giresunluları Programı takip etmeye davet ediyoruz.

Fesnahe Giresun Günleri Proğramı 09.04.2010 Cuma
1) 19:00 Mehteran Gösterisi - İstiklal Marşı
2) 19:30 Havai Fişek Gösterisi.
3) 19:30 Katip Şadi.
4) 20:00 Protokol Konuşmaları.
5) 21:00 Uluslar Arası Barış Ödülü.
6) 21:10 Halk Oyunları Gösterisi (Giresun Belediyesi Folklor Ekibi).
7) 21:30 Nursaç Doğanışık
8) 22:30 Konser Yücel Öner- Hicabi Şenlikoğlu.
Sunucu: İlhami TEMEL- Musa ADA.
****************************************
Fesnahe Giresun Günleri Proğramı 10.04.2010 Cumartesi
1) 10:00 Canlı Yayın: Yaşar Reis, Ertuğrul Çakıroğlu, Baransel, Mehmet Takır, Salim Işıklı, Bahtiyar Şenol, Mehmet Ay.
2) 12:50 Halk Oyunları Gösterisi.
3) 13:00 İbşiroğulları.
4) 13:20 Şiir Dinletisi.(Yavuz Kayacık, Derya Tosun Yılmaz).
5) 13:40 Ahmet Olgun, Fatma Küçük.
6) 14:00 Skeç Gösterisi. (Hayrullah Kozak ve grubu).
7) 14:20 Ertuğrul Alim, Yusuf Fenerci.
8) 15:00 Gizem Kara.
9) 15:20 Halk Oyunları Gösterisi.
10) 15:30 Mehmet Meşe, Tuğba, İbrahim Danacı.
11) 16:30 Süprizler.
12) 17:00 Engin Bay.
13) 17:30 Şiir Dinletisi (Fatih Aydın).
14) 17:40 Ömer Can.
15) 18:10 Halk Oyunları Gösterisi.
16) 18:20 Ail Gedik.
17) 18:50 Skeç Gösterisi. (Hayrullah Kozak ve grubu).
18)  19:00 Süpriz Konuklar ve Ödülleri.
19)  19:30 Emrullah Bereket.
20) 19:50 Halk Oyunları Gösterisi.
21) 20:00 Hüseyin Karaduman.
22) 20:45 Nurettin Bay.
23) 21:45 Nazan Savacı.
24) 22:00 Halk Oyunları Gösterisi.
25) 22:10 Rüştü Karpuz.
26) 22:30 Şerif Pir.
27) 22:50 Kara Davut (Kolbastı Gösterisi.).
Sunucu: Cemal AKKAYA
***************************************
Fesnahe Giresun Günleri Proğramı 11.04.2010 Pazar
1) 10:30 Mustafa Karadeniz, Hüseyin Çınar, Çoşkun Arslan, Cengiz Topal, Hüseyin Cendoğlu, Mustafa Kara, Erdoğan Erol.
2) 12:30 Halk Oyunları Gösterisi.
3) 12:40 Şiir Dinletisi. (Ali Kara).
4) 12:50 Mehmet Kıbık, Burcu Ocak, İbrahim Adıgüzel.
5) 14:00 Halk Oyunları Gösterisi.
6) 14:10 Seyircilerle Yarışma.
7) 14:30 Süpriz Konuklar.
8) 15:00 Osmanağa-Şehit Cengiz Sarıbaş Futbol Turnuvası Ödül Töreni.
9) 15:30 Halk Oyunları Gösterisi.
10) 15:40 Yemek Yarışması.
11) 16:30 Zabit Münüflü.
12) 17:00 Grup Deliler.
13) 17:15 Bahar.
14) 17:30 Erdal Güvendi
15) 18:00 Selda.
16) 18:20 Şiir Dinletisi
17) 18:30 Halk Oyunları Gösterisi.
18) 18:40 Hüseyin Bıçak.
19) 19:10 Huri Sapan.
20) 19:40 Halk Oyunları Gösterisi.
21) 19:50 Süpriz Konuklar.
22) 20:30 Sırrı Öztürk.
23) 21:00 Seyircilerle Yarışma (Tvlerden Canlı Yayın)
24) 23:00 Kapanış
Sunucu: Fatih AYDIN
*************************************
Folklor Ekipleri
1) Giresun Belediyesi Konservatuar Halk Dansları Topluluğu.
2) Çamoluk Folklor Ekibi.
3) Alucra Folklor Ekibi.
4) Alucra Aktepe Köyü Folklor Ekibi.
5) Ören Horon Ekibi.
6) Eynesil Folklor Ekibi.
7) Eynesil Dernekler Birliği Folklor Ekibi.
8) Çanakçı Akköy Folklor Ekibi.
9) Batlama Folklor Ekibi.
10) Piraziz Armutçukuru Çağlandere Folklor Ekibi.
11) Şebinkarahisar Toplukonak Köyü Derneği Folklor Ekibi.
Bu haber toplam 1630 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006-2015 Şebin Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.