• Ankara12 °C
  • İstanbul16 °C
  • İzmir17 °C
  • Giresun17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SON DAKİKA….! ŞEBİNKARAHİSAR-TAMZARA YOLUNDA HEYELAN FELAKETİ…..!
14 Mayıs 2011 Cumartesi 16:45

SON DAKİKA….! ŞEBİNKARAHİSAR-TAMZARA YOLUNDA HEYELAN FELAKETİ…..!

SON DAKİKA….! ŞEBİNKARAHİSAR-TAMZARA YOLUNDA HEYELAN FELAKETİ…..!

Şebinkarahisar Tamzara Giresun yolu güzergâhında inanılmaz bir heyelan gerçekleşti. Şebinkarahisar Tamzara güzergâhında yapılan yol üzerinde gerçekleşen heyelan insanları hayretler içerisinde bıraktı gece gerçekleştiği sanılan felaketin arkasında bıraktığı izler hayret vericiydi artık yol yoktu ve yol yapım şirketi şantiyesi ne ait araç ve gereçler heyelana kapıldı.
Firma yetkilileri çalışmalarını araç gereçlerini kurtarmaya çalışıyorlar henüz yetkililerden bir açıklama yok artık bu güzergah dan yol yapılamayacağı ifade ediliyor.

Bu arada Şebinkarahisar Tamzara, Giresun, Alucra yolu ulaşımı ise Bağlar yolu Avutmuş güzergahından Çiftlik Mahallesi yolu Alucra güzergahı üzerinden kontrollü olarak geçiş sağlanıyor ayrıca Tamzara Mahallesine giden elektrik yüksek gerilim hattı tamamen heyalan sonucu kopması nedeniyle Tamzara bölgesine Elektrik verilememektedir.


Bu haber toplam 7034 defa okunmuştur
YORUMLAR
ihmalliğin adını doğal afet koydular
Afet Bölgesi Çocukları
Binlerce asırlık arzide olan bu felaket kesinlikle doğal afet değil.Ben ne mimarım ne de mühendisim.Tek sebeb yola kurula şantiye ve buna izin verenler.Başka yer yok muydu?Gidip delikli taşa koysaydınız.Göz göre göre yüzlerce dönüm araziyi ırmak alıp kötürdü.Şebinkarahisarda her şey tamam duble yol eksikti zaten.Asırlık evler,hatıralar,bağlar iki günde toprağa gömüldü.Her şey para değil.
26 Mayıs 2011 Perşembe 21:57
geçmiş olsun
hasan bilgücü
büyük bir afetle karşılaştığınızı haberler ve fotoğraflardan öğrenmiş bulunmaktayız. Mevladan böyle bir afetle bir daha göstermemesini diler büyük geçmiş olsun dileriz. Afetle ilgili gerekli işlemlerin yapılmasını dileriz.Güneşli mah. AKPARTİ YÖNETİMİ
23 Mayıs 2011 Pazartesi 16:47
şebinkarahisar
girasunlu
SAYIN ŞEBİNKARAHİSARLI HEMŞEHRİLER MEMLEKETİN KADERİ SON TEKNOLOJİNİN KULLANILDIĞINI BİLİYORUZ. JEOLOJİK ARAŞTIRMALAR YAPILIP YER ALTI SULARININ ISLAHI YAPILMADAN BU HEYALANLAR ÜÇ BEŞ YILDA TEKRARLAR YAŞI ELLİNİN ÜZERİ OLANLAR BİLİR HER ZAMAN ŞEHRİN BİR KÖŞESİ KAYIYOR BU SENE SIRA GENE TAMZARA YOLUNDA YENİ OLMUŞ GİBİ YADIRGAMAK DOĞRU DEĞİL İNŞALLAH YETKİLİLER DUYARLI OLUR. GEÇMİŞ OLSUN. SELAMLAR
21 Mayıs 2011 Cumartesi 11:18
Tüm Hakları Saklıdır © 2006-2012 Şebin Haber Portalı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0530 464 28 45 / Faks : | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA