Kültür ve Turizm Bakanlığının katkıları ile turneye çıkan Yenilmez Sanat Merkezi oyuncularının İl Özel İdaresi Kültür Sitesi’nde sahneye koyduğu “para”yı izleyenler arasında, Vali Mustafa Taşkesen, Belediye Başkanı Hurşit Yüksel, Defterdar Muzaffer Erten ile Ağır Ceza Reisi Halil Adıgüzel de vardı.
Ahmet Yenilmez’in yönettiği oyun sonunda Vali Mustafa Taşkesen, yönetmen Ahmet Yenilmez ve tüm oyun ekibini tek tek tebrik etti.
Yenilmez Sanat Merkezi oyuncuları, “para”yı bu akşam da Rize’de sahneleyecekler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.